Wednesday, June 11, 2008

No täitsa lõpp / I've failed...

Ma ju lõpetasin vahepeal Salapärase Valguse kaaskudumise! Ja unustasin sellest raporteerida!
Vähemalt Ravelry's on ta kirjas.

to blog about my Mystic Light KAL! I can't believe I forgot all about it. I did make a mark in Ravelry though.

Mystic Light KAL detail
Selle kolmnurkse salliga on selline naljakas lugu, et mi sono stuffata, ehk siis emakeeli mul on kõrini kolmnurksetest sallidest - oma veerandsaja eluaasta juures polegi mul paslik neid kanda, kolmnurksus eeldab ikka mingisugust küpsust - ha, ma ei kavatsegi veel suureks kasvada! Seetõttu on ta justkui kingiks loodud... kellele? Ämma õele nr. 2. Esimene läks ämmale, teine tema vanemale õele, ja praegune siis kõige vanemale õele. Nii, naispere on meelitatud enda poole :P Suguvõsa lähimate meestega on lihtsam, kaks onu olen oma Apuulia köögi oskustega ära meelitanud (muu toiduga pole lootustki) - 3 veel vaja "murda". :P
Salli juurde tagasi, kudusin ta Knit Picks Gloss lõngaga - kindlasti tellin seda juurde mõneks riideesemeks. Nad kutsuvad toda sokilõngaks, aga kuidas ma panen sellise koostisega jalasoojendaja kalossi sisse? Pealegi pole tal sokilõngale vajalikku toekust ega vastupidavust - selles suhtes olen ikka Eesti maalamba usku.
Kudumiseks kulus 11 päeva, vardaks kasutasin oma uusi Harmony Wood ringvardaid suuruses 3,75 mm. Kas ma tohin neid vardaid kiita??? Ma tellin endale kindlasti veel mõned pikemad ja lühemad juhtmed ning ka sukavardad samast materjalist - väga hea kvaliteet!

I used Knit Picks Gloss, which I ordered specifically for this project and am now convinced it deserves to be bought more, but I will not use it for shawls or for socks - it doesn't seem to have the durability necessary for socks.

Mystic Light KAL

Technical data
Yarn: Knit Picks Gloss (70% merino, 30% silk)
Needles: 3,75 mm Harmony Wood Circulars
Pattern: Mystic Light by Anna Kalvi

I must say that I'm sort of tired of traiangular shawls, I do not wear them anyways - I think they require some sort of maturity in dressing style, and I'm not in possession of that yet. So, I think I'll adventure with other things from now on.

P.S I'm in desperate need of blocking wires which I hope will arrive soon!

1 comment:

Mari-Liis said...

Palun vasta järgmistele küsimustele:http://mariliisuke.blogspot.com/2008/06/viis-ksimust.html
Jään huviga ootama:)