Thursday, December 01, 2005

Progress on töökuse võti

Nii, suurprojekt on õnnelikult selja taha jäetud, kohe alustasin uue aga vähem aeganõudva kudumiga: mohäärkardigan Elsa blogist.

Lõngaks Jaeger "Fine Mohair" 350 gr punast (70% mohäär-30% akrüül), t45enäoliselt kõik ei kulugi ära. Tsipa jämedam-karvasem, kui vaja, aga saab hakkama. Mitu korda olen juba üles harutanud seda pisikest juppi, sest kas kahandused või kasvatused ei jooksnud ilusti. Nüüd hakkas viimaks vedama.

Kui vaatad mu blogi esimesi postitusi, siis seal kurtsin, et pontso tuli liiga suur, karm plaan oli see üles harutada, aga ei, panin külge narmad ja saab vanaemale jõulukingiks, praegu kuivab, teen kunagi hiljem vanaemast pilti :P

Leidsin väga hea online raamatu "How to become an "Expert Knitter"". Tõeline kullaauk. Sain palju uut ja väga kasulikku teada just kaelaaukude, kahandamise-kasvatamise, tükkide kokkuõmblemise kohapealt jne. Raamatu leiab siit.

Vastvalminud kampsiku juurde on plaanis teha miski tore suvine kotike, sest lõnga jäi parasjagu üle: kuskil 2,5 kera.

Aga nüüd tuleb pikk paus sisse, sest lennukisse vardaid ei lubata ja sedakorda kohvrit ei võta, enne jõulu veel korraks siia koju ja siis juba kodumaale külla - hahaaa palju vaba aega, ajakiri Käsitöö ootamas.... noh pärast ehk on mida näidata.

4 comments:

Sirkus said...

milline kiirus..vaevalt korra vaatad kòrvale ja juba pool tùkki jàrgmisest sul tehtud...

Cairbre said...

puust heegelnõela lubatakse küll lennukisse ;)

Ing. said...

puust mul pole ja vaevalt, et keski 1,5 mm puust heegelnõela mulle kahe päevaga leiab.

Anniki said...

Jään külla ootama :)